HAKKIMIZDA

NECLUS DESIGN; Web tasarımı, e-ticaret, mobil uygulamalar, web hosting, domain tescil, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı başlıklarında 2015 yılından beri uzman kadrosu ile hizmet veren bir bilişim firmasıdır.

Web hizmetlerini en yüksek kalitede sunabilmek için teknolojik alt yapısını ve eğitimli personelini devamlı geliştirerek çalışmalarına devam eden firmamız; Müşteri odaklı olan tüm çalışmalarında sorunsuz iş teslimatı ve teslim sonrası destek hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek.

Vizyonumuz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine, profesyonel bir ekip çalışmasına dayalı kaliteli ve zamanında teslim garantisini veren bir hizmet sunmak.

Sektördeki amacımız, Türkiye’nin bir numaralı Kurumsal Web Tasarım  şirketi olmak ve Sosyal sorumluluk projelerine destek vererek daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Neclus Design, Yönetim Kurulu
0
+
Müşteri Memnuniyeti
0
Kurumsal Web Sitesi
0
Profesyonel Çözüm
0
İş Geliştirme