NECLUS SOLUTIONS

Neclus Design olarak deneyimli ekibimizle birlikte, geçmişteki olumlu referanslarımızın gücü doğrultusunda emin adımlarla yolunda ilerlerken size de web tasarım konusunda sonuç odaklı çözümler sunmayı görev ediniyoruz.

Kurumsal kimliğinizi ve güncel görsellik trendlerini yansıtan aynı zamanda da arama motorlarına uyumlu şekilde profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bir web sitesinin, müşterimiz için dijital dünyada kendisini sunduğu vitrin olduğu bilinciyle web sitenizi kurgularız. Karşılıklı mutluluk ve memnuniyet ekseninde yaptığımız çalışmalarla web sitenizi kullanımınıza sunarız.

Çözüm Ortağınız olmak istiyoruz :


Nasıl çalışıyoruz :


1 - SİZİ DİNLİYORUZ

Bireysel ve kurumsal web sitelerinin tasarımlarını tartışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirler ve hedef pazara ulaşmalarını sağlayacak çözüm teklifleri sunarak beklentilerini karşılamaya çalışırız.

2 - FİKİR ÜRETİYORUZ

Tasarımlarımızda hem görselliği hem de işlevselliği kullanarak ziyaretçilere kolay erişilebilir sayfalar sunmayı ve talep edilen bilgileri en kısa sürede ve en hızlı şekilde elde etmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

3 - İŞ GELİŞTİRİYORUZ

“Minimum fiyat ve en iyi hizmet” politikasını uygulayarak diğer şirketler arasında tasarımlar konusunda fark yaratmaya çalışıyoruz.